Specyfikacja diamentów Bonore

Naturalne Diamenty Premium
Diamonds. Naturally. ™ jako gwarancja jakości

Starannie wyselekcjonowane przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie jubilerstwa. Naturalne Diamenty Premium od Bonore zapewniają wieczną satysfakcję.

Znaczek Diamonds. Naturally. ™ to gwarancja, że kupujesz wyrób wyłącznie z naturalnym diamentem — nie będący produktem syntezy laboratoryjnej (tzw. diamenty laboratoryjne).

Mimo, że pod kątem właściwości diamenty naturalne pochodzące z certyfikowanych kopalnii, nie wiele różnią się od ich syntetycznych odpowiedników, tworzonych w laboratoriach, to pierwotność i dzikość diamentów naturalnych sprawiają, że nie można obok nich przejść obojętnie.

Naturalne diamenty Bonore to kwintesencja siły, wytrzymałości, blasku i historii, które kształtowały się przez dziesiątki, a nawet setki tysięcy lat. Wybierając wyroby ze znaczkiem Diamonds. Naturally.™, wybierasz doskonałość tworzoną z natury - produkt niepowtarzalny i potwierdzony profesjonalnymi certyfikatami ekspertów gemmologii.

 

Ekspert w diamentach
Diamenty certyfikowane przez ekspertów

Diamenty fascynują ludzi od wieków. To nie tylko kamienie szlachetne, ale także symbol wiecznej miłości, wyrafinowania i niezłomnego piękna. Z powodu swojej rzadkości, niezwykłego połysku oraz długotrwałej wytrzymałości, diament jest klasyfikowany jako jeden z najbardziej wartościowych kamieni szlachetnych.

Przy wyborze diamentów do swoich wyrobów, Bonore kieruje się najwyższymi wymaganiami jakości, dbając o to, by każdy kamień spełniał kryteria najwyższego poziomu czystości, koloru i szlifu. To gwarancja, że biżuteria oferowana przez Bonore to nie tylko piękno, lecz także inwestycja w wieczną wartość.

Bonore jest ekspertem w świecie diamentów. Ze szczególną troską dbamy o najwyższą jakość kamieni, które przechodzą wielofazowy cykl oceny rzeczoznawców w dziedzinie diamentów i uzyskują odpowiedni certyfikat jakości, potwierdzający ich autentyczność.

 

Zasada 4C+2 w diamentach
Nowy standard w e-jubilerstwie

 

Cut – czyli szlif

Szlif diamentu jako znak doskonałości. To idealne oszlifowanie wydobywa z diamentów ich brylancję. Diament zamienia się w brylant właśnie dzięki szlifowi brylantowemu.

  • Precyzja – cięcia wykonane są z dbałością o nawet najdrobniejszy detal.
  • Symetria – fasety diamentu są symetryczne.
  • Wykończenie – wykończenie diamentu zapewnia mu czarujący blask.

szlif diamentów

 

Clarity – czyli czystość

Czystość odnosi się do ilości i widoczności inkluzji (wtrąceń wewnętrznych), które powstały w procesie formowania się kamieni oraz pęknięć (wtrąceń powierzchniowych). Diamenty o mniejszej ilości lub niewidocznych inkluzjach uzyskują wyższą ocenę czystości. Wielokrotne powiększenie pozwala na określenie klasy czystości.

czystość diamentów

 

Color – kolor

Barwa diamentów jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ich wygląd. Diamenty powinny onieśmielać swoją bielą. Ocena koloru diamentu mierzy stopień jego bezbarwności. Skala zaczyna się od liter D (najwyższa jakość, bezbarwny) i schodzi w dół do liter Z (z widocznym żółtym lub brązowym odcieniem). Diamenty o bliższej literze D mają wyższą wartość, ponieważ wykazują brak koloru, co wpływa na ich blask i atrakcyjność.

kolory diamentów

 

Carat – masa

Masa diamentu jest wyrażana w karatach. Masa ma istotny wpływ na wartość kamienia. Jednak warto zauważyć, że karat sam w sobie nie określa ekskluzywności diamentu, dopiero w połączeniu z resztą zasad 4C, pozwoli znaleźć perfekcyjny kamień szlachetny. Bonore oferuje diamenty o różnorodnej masie, od 0,05 ct do 3 ct.

diamenty karaty

 

Certificate – czyli gwarancja autentyczności

Dokładnie sprawdzamy pochodzenie wszystkich naszych diamentów. Nasi dostawcy to starannie wybrani partnerzy. Bonore poświadcza jakość każdego diamentu specjalnym CERTYFIKATEM AUTENTYCZNOŚCI – potwierdzającym jego parametry i pochodzenie. Klient Bonore ma gwarancję, że traktujemy z najwyższą dbałością i precyzją zawarte w certyfikacie dane oraz może być pewien ich pełnej wiarygodności.

Certificate
 

Care - opieka dla Ciebie i Twojego zakupu na każdym etapie

Zasada "care" stanowi ważny element całego procesu zakupowego i pozakupowego dla naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie z zakupów. Obejmuje ona świadczenie różnych usług i wsparcia, aby zapewnić pełną satysfakcję i troskę o zakupiony diament Bonore. Oto kilka kluczowych aspektów zasady "Care":

  • Bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem: Oferujemy naszym klientom dostęp do doświadczonych ekspertów, którzy służą pomocą w temacie zakupionego produktu z diamentem Bonore - także po okresie gwarancyjnym.
  • Usługi serwisowe: Zapewnienie mikro-usług serwisowych dla klientów. Usługi te pomagają w utrzymaniu satysfakcji z dokonanego zakupu.
  • Odnowienie lub duplikat certyfikatu: Opcja odnowienia lub duplikatu certyfikatu jest niezwykle przydatna, zwłaszcza w przypadku zagubienia oryginalnego certyfikatu. Pozwala to klientom zachować dokumentację swojego diamentu.
care
 

Bezpieczeństwo zakupów Bonore
Autentyczne produkty, bezpieczne płatności i dostawa

Certyfikowane diamenty to diamenty, które przeszły precyzyjne i rygorystyczne badania pod względem ich jakości i autentyczności. Certyfikacja jest niezbędnym dokumentem dla kupujących, ponieważ daje pewność, że diament, który nabywają, jest autentyczny i spełnia określone standardy. Proces certyfikacji diamentów jest przeprowadzany przez niezależne laboratoria gemmologiczne.

Ważne dla nas jest to, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie bezpiecznie, dlatego wprowadziliśmy tylko sprawdzone usługi dostawy, które zagwarantują bezproblemowe i bezpieczne dotarcie przesyłki pod adres. Ponadto korzystamy z wysokiej klasy zabezpieczeń transakcji i metod płatności, dające Ci pewność, że Twoje zakupy na Bonore.pl odbędą się bez komplikacji.

 
 

Dlaczego warto wybrać Bonore.pl?
Nasze filary zaufania

 

Bezpieczeństwo zakupów

bezpieczenstwo

Certyfikowane produkty

certyfikowane-produkty

Naturalne diamenty

naturalne-diamenty

Ponadczasowe i modne wzory

modne-wzory