Przewodnik po rozmiarach naszyjników i pierścionków BONORE

Jak dobrać biżuterię? Przewodnik po rozmiarach naszyjników, bransoletek i pierścionków

Wybór biżuterii o pasującym rozmiarze może stanowić wyzwanie. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy rozpiskę z informacjami na temat poszczególnych produktów.

Przewodnik po rozmiarach naszyjników

Sprawdź grafikę obrazującą, jak poszczególne rozmiary naszyjników prezentują się na ciele:

Przewodnik po rozmiarach naszyjników

Przewodnik po rozmiarach bransoletek

Rozmiary bransoletek na naszej stronie podawane są jako wyrażony w cm obwód. W przypadku modeli o regulowanych zapięciach dodajemy informację, o ile cm można zwiększyć długość po symbolu „+”.

W przypadku sztywnych bransoletek typu bangle często podawanym wymiarem (oprócz lub zamiast obwodu) jest średnica wyrażona w cm.

rozmiary bransoletek Bonore

Przewodnik po rozmiarach pierścionków

Rozmiary pierścionków podajemy w skali, obok której znajdziesz przeliczenie na średnicę oraz obwód — obie wartości są wyrażone w mm.

rozmiary pierścionków
rozmiary pierścionków Bonore
Bonore rozmiary pierścionków
Bonore pierścionki
pierścionki różne rozmiary Bonore
Bonore pierścionki rozmiary

Dla Twojej wygody, stworzyliśmy specjalną pomoc w postaci miarki dla pierścionków oraz szablonu do pomiaru obwodu palca — pobierz miarkę wraz z instrukcją dostępną pod poniższym linku, oraz wydrukuj na drukarce ze standardowymi ustawieniami.

W przypadku pytań lub wątpliwości, skorzystaj z porad naszych doświadczonych specjalistów — jesteśmy do Twojej dyspozycji — napisz do nas na: info@bonore.pl