Niebanalne zegarki dla wytrawnych miłośników sztuki zegarmistrzowskiej. Projekty U-Boat cechuje oryginalny design przeznaczony dla klientów, którzy stawiają na wyraziste dodatki. Zegarki U-Boat tworzone z pasją i zaangażowaniem sprawdzą się u tych, którzy poszukują luksusu w unikatowym wydaniu. Marką z siedzibą w Toskanii dba o wszystkie aspekty swoich produktów — od wizualnych, przez konstrukcyjne, po funkcjonalne.

czytaj dalej

Zegarki U-Boat

(45)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Polecamy na Prezent ❄
 3. Zegarek męski U-BOAT Capsoil Titanio Zegarek męski U-BOAT Capsoil Titanio
  Darmowa dostawa 24h
  11 950,00 zł

  U-BOAT Capsoil Titanio 8897

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski U-BOAT Sommerso DLC Zegarek męski U-BOAT Sommerso DLC
  Darmowa dostawa 24h
  12 240,00 zł

  U-BOAT Sommerso DLC 9015

  Darmowa dostawa 24h
 5. LIMITED EDITION
 6. LIMITED EDITION
 7. LIMITED EDITION
  Bestseller
 8. Zegarek męski U-BOAT Darkmoon Black IBP Zegarek męski U-BOAT Darkmoon Black IBP
  Darmowa dostawa na zamówienie
  5 280,00 zł

  U-BOAT Darkmoon Black IBP 9019

  Darmowa dostawa na zamówienie
 9. Polecamy na Prezent ❄
 10. Zegarek męski U-BOAT Sommerso Blue Zegarek męski U-BOAT Sommerso Blue
  Darmowa dostawado 7 dni
  11 760,00 zł

  U-BOAT Sommerso Blue 9014

  Darmowa dostawado 7 dni
 11. Zegarek męski U-BOAT Sommerso Bronze Zegarek męski U-BOAT Sommerso Bronze
  Darmowa dostawa na zamówienie
  12 480,00 zł

  U-BOAT Sommerso Bronze 8486

  Darmowa dostawa na zamówienie
 12. Polecamy na Prezent ❄
 13. LIMITED EDITION
 14. Zegarek męski U-BOAT Classico Stratos 40 BK Zegarek męski U-BOAT Classico Stratos 40 BK
  Darmowa dostawa na zamówienie
  13 680,00 zł

  U-BOAT Classico Stratos 40 BK 9002

  Darmowa dostawa na zamówienie
 15. Zegarek męski U-BOAT Classico U-47 Zegarek męski U-BOAT Classico U-47
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 080,00 zł

  U-BOAT Classico 8106

  Darmowa dostawa na zamówienie
 16. Zegarek męski U-BOAT Classico U-47 Zegarek męski U-BOAT Classico U-47
  Darmowa dostawa na zamówienie
  9 360,00 zł

  U-BOAT Classico 8105

  Darmowa dostawa na zamówienie
 17. Zegarek męski U-BOAT Classico U-47 Bronze Zegarek męski U-BOAT Classico U-47 Bronze
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 560,00 zł

  U-BOAT Classico U-47 Bronze 7797

  Darmowa dostawa na zamówienie
Popularność

Zegarki U-Boat są włoskim brandem luksusowym, znanym ze swojego unikalnego stylu i różnorodnych inspiracji. Założyciel marki, Italo Fontana, to włoski projektant, który pragnął stworzyć unikatowe modele o charakterystycznym i wyrazistym wyglądzie. Cały czas eksperymentuje, tworząc innowacyjne rozwiązania, np. zanurzenie mechanizmu i tarczy w kąpieli olejowej.

Świat zegarków U-Boat

U-Boat korzysta z najlepszych materiałów takich jak złoto, brąz, wolfram, tytan, stal szlachetna, najwyższej jakości guma oraz szwajcarskie mechanizmy. Zegarki toskańskiej marki przyciągają uwagę nie tylko właścicieli, lecz także wszystkich, którzy podziwiają je u innych. Wszystko ze względu na niepowtarzalne tarcze. U-Boat łączy tradycję i nowoczesność pod wieloma względami. Italo Fontana jest artystą przez duże A, co widać w najmniejszym detalu koperty, paska, dekla lub koronki, tradycyjnie ustawionej po lewej stronie zegarków.

Włoskie zegarki luksusowe

Historia włoskich zegarków nie byłaby pełna, gdyby nie projekt Italo Fontany. Każdy egzemplarz włoskiej marki zawiera takie detale, jak koronka po lewej stronie z opatentowanym systemem ochrony, masywna koperta skrywająca najwyższej jakości szwajcarskie mechanizmy automatyczne oraz paski, które rewelacyjnie prezentują się na nadgarstku. Wypukłe szkiełko szafirowe z antyrefleksem nie tylko chroni przed uszkodzeniami zewnętrznymi, ale także tworzy wrażenie nieistniejącego szkła dzięki niezwykłej głębi odcienia cyferblatu. Projekty zegarków U-Boat są unikalne dzięki pochyleniu się przez producenta nad najmniejszymi szczegółami.

Zegarki U-Boat - bestsellerowe kolekcje

Do najchętniej wybieranych serii U-Boat Watch należą inspirowana ciemną stroną księżyca U-Boat Darkmoon, cechująca się masywnymi kopertami i przyciskami U-Boat Chimera, wyposażona we wskazanie czasu w drugiej strefie U-Boat Dual Time oraz ponadczasowa, a jednocześnie wyrazista, U-Boat Classico. Wyjątkowy styl U-Boat jest wspólny dla wszystkich linii, objawiając się w postaci elementów wspólnych takich jak lewa strona zegarka U-Boat, która zawiera koronkę z opatentowanym systemem blokady.

Oryginalny design zegarków U-Boat

Warto zwrócić uwagę na unikalne rozwiązanie zastosowane przez producenta. W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze kolekcje zegarków U-Boat. U-Boat Capsoil przyciąga swoją uwagę niezwykłą głębią kolorów na tarczy, która została uzyskana dzięki oleistej cieczy wypełniającej wnętrze koperty. Pęcherzyk powietrza wędrujący po tarczy podkreśla wrażenie głębi i stanowi ciekawy akcent dekoracyjny. Szwajcarskie mechanizmy w zegarkach U-Boat również zostały zanurzone w tej substancji. U-Boat Sommerso natomiast są przeznaczone dla miłośników podwodnych przygód, co wyraża się nie tylko w estetyce modeli, ale także w wodoszczelności rzędu 300 metrów.

Marka U-Boat eksperymentuje z designem, co przyciągnęło uwagę takich gwiazd, jak m.in. Jeremy Clarkson, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Nicolas Cage, David Beckham czy Arnold Schwarzenegger.

Sklep z zegarkami U-Boat

Bonore to sklep, którego oferta zawiera ekskluzywne zegarki U-Boat. Z pewnością sprawdzą się one w kolekcji niejednego miłośnika artystycznych dodatków. Posiadanie modeli autorstwa Italo Fontany świadczy nie tylko o prestiżu właściciela, ale także jego wyrafinowanym smaku. U-Boat zegarki są symbolem luksusu, dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z portfolio włoskiej marki, która z pewnością ma dla Ciebie w zanadrzu idealny egzemplarz zegarka U-Boat.