Litewski Vostok Europe to marka zegarmistrzowska, która w swoich projektach stawia na wyrazistość i funkcjonalność. Proponuje zegarki o wysokiej wytrzymałości i jakości, wyposażone w solidne, sprawdzone mechanizmy i wysoką wodoszczelność. Przetestowane przez najlepszych sportowców modele przyciągają spojrzenia wyróżniającymi się designem. Odkryj ofertę VE i znajdź idealny zegarek dla siebie!

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe

(269)

Strona
Popularność
 1. LIMITED EDITION
  Bestseller
 2. LIMITED EDITION
  Bestseller
 3. LIMITED EDITION
  Bestseller
 4. LIMITED EDITION
  Bestseller
 5. LIMITED EDITION
  Bestseller
 6. LIMITED EDITION
  Bestseller
 7. LIMITED EDITION
  Bestseller
 8. LIMITED EDITION
  Bestseller
 9. LIMITED EDITION
  Bestseller
 10. LIMITED EDITION
  Bestseller
 11. LIMITED EDITION
  Bestseller
 12. LIMITED EDITION
 13. LIMITED EDITION
 14. LIMITED EDITION
 15. LIMITED EDITION
 16. LIMITED EDITION
 17. LIMITED EDITION
 18. LIMITED EDITION
 19. LIMITED EDITION
 20. LIMITED EDITION
 21. LIMITED EDITION
 22. LIMITED EDITION
 23. LIMITED EDITION
 24. LIMITED EDITION
 25. LIMITED EDITION
 26. LIMITED EDITION
 27. PASEK GRATIS
 28. PASEK GRATIS
 29. PASEK GRATIS
 30. PASEK GRATIS
 31. PASEK GRATIS
 32. PASEK GRATIS
 33. LIMITED EDITION
 34. LIMITED EDITION
 35. LIMITED EDITION
 36. LIMITED EDITION
 37. LIMITED EDITION
 38. LIMITED EDITION
 39. LIMITED EDITION
 40. LIMITED EDITION
 41. LIMITED EDITION
 42. LIMITED EDITION
 43. LIMITED EDITION
 44. LIMITED EDITION
 45. LIMITED EDITION
 46. LIMITED EDITION
 47. LIMITED EDITION
 48. LIMITED EDITION
 49. Limited Edition + 2 paski gratis
 50. LIMITED EDITION
 51. LIMITED EDITION
 52. LIMITED EDITION
 53. LIMITED EDITION
 54. LIMITED EDITION
 55. LIMITED EDITION
 56. LIMITED EDITION
 57. LIMITED EDITION
 58. LIMITED EDITION
 59. LIMITED EDITION
 60. LIMITED EDITION
 61. LIMITED EDITION
 62. LIMITED EDITION
 63. LIMITED EDITION
 64. LIMITED EDITION
 65. LIMITED EDITION
 66. LIMITED EDITION
 67. LIMITED EDITION
 68. LIMITED EDITION
 69. LIMITED EDITION
 70. LIMITED EDITION
 71. LIMITED EDITION
 72. LIMITED EDITION
 73. LIMITED EDITION
 74. LIMITED EDITION
 75. LIMITED EDITION
 76. LIMITED EDITION
 77. LIMITED EDITION
 78. LIMITED EDITION
 79. LIMITED EDITION
 80. LIMITED EDITION
 81. LIMITED EDITION
 82. LIMITED EDITION
 83. LIMITED EDITION
 84. LIMITED EDITION
 85. LIMITED EDITION
 86. Limited Edition + 2 paski gratis
 87. LIMITED EDITION
 88. LIMITED EDITION
 89. LIMITED EDITION
 90. LIMITED EDITION
 91. LIMITED EDITION
 92. LIMITED EDITION
 93. LIMITED EDITION
 94. LIMITED EDITION
 95. LIMITED EDITION
 96. LIMITED EDITION
 97. LIMITED EDITION
Strona
Popularność

Zegarki litewskiej firmy Vostok Europe powstają w ramach edycji limitowanych o nakładach liczących do 3000 egzemplarzy. Poszczególne serie inspirowane są różnymi wydarzeniami ze świata kultury, historii czy inżynierii. Jako autoryzowany sklep oferujemy oryginalne modele zegarków Vostok Europe dostępne w atrakcyjnych cenach. Charakterystyczny styl idący w parze z praktycznym zamysłem projektantów sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok portfolio VE.

Historia marki Vostok Europe

Początki zegarków litewskiej marki Vostok Europe sięgają 2003 roku. Już rok później producent prezentował swoje pierwsze projekty na prestiżowych targach w Bazylei, gdzie odniósł sukces, zyskując klientów z nowych rynków zagranicznych. Kilka lat naprzód wyjątkowe zegarki Vostok Europe dało się już kupić w ponad 30 krajach. Kolejny przełom nastąpił w 2009 roku, kiedy firma podpisała kontrakt ze szwajcarskim przedsiębiorstwem mb-microtec. Współpraca ta pozwoliła wyposażyć zegarki w podświetlenie rurkami trytowymi. Jest ono bardzo wydajne i uruchamia się samoistnie, naturalnie produkty wyposażone w tubki z trytem stały się więc bestsellerem.

Zdecydowany charakter zegarków Vostok wymaga odpowiedniej prezentacji, dlatego na przestrzeni lat marka zebrała grono ambasadorów, wśród których znaleźli się zasłużeni sportowcy, potwierdzający, że produkty marki poradzą sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ambasadorzy Vostok Europe to między innymi: litewski pilot akrobacyjny Jurgis Kairys, portugalski nurek João Rainho czy litewski kierowca rajdowy Benediktas Vanagas. W 2021 roku ambasadorem zegarków Vostok został polski zawodnik UFC — Marcin Tybura. Warto dodać, że Vostok Europe współpracuje nie tylko z pojedynczymi sportowcami, ale aktywnie angażuje się w organizację różnych imprez sportowych i jest partnerem wielu wydarzeń tego typu.

Bestsellerowe serie zegarków Vostok Europe

Limitowane zegarki Vostok Europe męskie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród panów ceniących funkcjonalny i wytrzymały sprzęt. Do najchętniej wybieranych serii należą modele Vostok Europe Almaz inspirowane projektem budowy załogowych stacji kosmicznych Ałmaz, zegarki Vostok Europe Expedition nawiązujące do słynnej ekspedycji North Pole 1 czy zegarki Vostok Lunokhod powstałe na cześć łazika, który wylądował na Księżycu. Do tematyki kosmosu odnosi się także kolekcja Vostok Europe Rocket oraz linia Vostok Europe Energia.

Dużą popularnością cieszą się także edycje specjalne, np. Vostok Europe Geležinis Vilkas — model stworzony z okazji 700. urodzin Litwy, zegarek limitowany do 700 sztuk, a także Almaz Chrono Halleys Comet i projekt Vostok Europe VEareONE, który polegał na stworzeniu zegarków wraz z fanami VE. Vostok Europe Atomic Age to z kolei seria inspirowana postaciami wybitnych fizyków jądrowych.

Z myślą o paniach powstała kolekcja damskich zegarków Undine inspirowana wodnymi nimfami z mitologii bałtyckiej i niemiecko-skandynawskiej. To gustowne, delikatne modele, sprzedawane w zestawie z dodatkowymi paskami, dzięki czemu sprawdzają się w wielu sytuacjach.

Co wyróżnia zegarki Vostok Europe?

Manufaktura Vostok Europe znana jest z dokładności i innowacyjnego podejścia do zegarmistrzostwa. Wszystkie modele produkowane są w limitowanych nakładach. Tym, co wyróżnia te projekty, jest wysoka wodoszczelność — w większości zegarków możemy swobodnie pływać i nurkować. W seriach typowo nurkowych znajdziemy także zawór helowy, obrotowy bezel oraz zakręcaną koronkę.

Kolejnymi wyróżnikami marki są podświetlenie rurkami trytowymi oraz utwardzane szkło mineralne K1. Niektóre modele zapakowano dodatkowo w specjalne, wodoszczelne skrzynki wzbogacone o dodatkowe paski oraz narzędzia do ich wymiany. Uwagę przykuwają także zegarki z brązu, które oryginalnie prezentują się na nadgarstku.

Sklep z zegarkami Vostok Europe w Warszawie

Wszystkie kolekcje zegarków Vostok Europe dostępne na stronie Bonore możesz obejrzeć i przymierzyć w naszym salonie stacjonarnym w Warszawie. Modele z dostępnością 24 h są dostępne od ręki. Produkty na zamówienie wystarczy zamówić online z odbiorem osobistym i po otrzymaniu powiadomienia odwiedzić nasz sklep w Warszawie. Oferujemy profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze. Nasz personel pozostaje do Twojej dyspozycji. Zegarki do zadań specjalnych VE czekają, aż je odkryjesz!

Autoryzowany sklep z zegarkami Vostok Europe

Bonore to autoryzowany sprzedawca Vostok Europe. Wszystkie modele, które znajdziesz na stronie, są oryginalne, zapakowane w firmowe pudełko i opatrzone gwarancją producenta. Oferujemy szybką i bezpłatną dostawę oraz darmowy zwrot!