Zaręczyny to dla wielu osób jedna z najważniejszych okazji w życiu, przedsmak wspólnego życia i zdecydowana deklaracja uczucia. Uświetnieniem tego wyjątkowego dnia jest oczywiście nie mniej wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór biżuterii, z pomocą której wyznasz ukochanej osobie swoje uczucie.
czytaj dalej

Pierścionki zaręczynowe

(2227)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
 21. Nowość
 22. Nowość
 23. Nowość
 24. Nowość
 25. Nowość
 26. Nowość
 27. Nowość
 28. Nowość
 29. Nowość
 30. Nowość
 31. Nowość
 32. Nowość
 33. Nowość
 34. Nowość
 35. Nowość
 36. Nowość
 37. Nowość
 38. Nowość
 39. Nowość
 40. Nowość
 41. Nowość
 42. Nowość
 43. Nowość
 44. Nowość
 45. Nowość
 46. Nowość
 47. Nowość
 48. Nowość
 49. Nowość
 50. Nowość
 51. Nowość
 52. Nowość
 53. Nowość
 54. Nowość
 55. Nowość
 56. Nowość
 57. Nowość
 58. Nowość
 59. Nowość
 60. Nowość
 61. Nowość
 62. Nowość
 63. Nowość
 64. Nowość
 65. Nowość
 66. Nowość
 67. Nowość
 68. Nowość
 69. Nowość
 70. Nowość
 71. Nowość
 72. Nowość
 73. Nowość
 74. Nowość
 75. Nowość
 76. Nowość
 77. Nowość
 78. Nowość
 79. Nowość
 80. Nowość
 81. Nowość
 82. Nowość
 83. Nowość
 84. Nowość
 85. Nowość
 86. Nowość
 87. Nowość
 88. Nowość
 89. Nowość
 90. Nowość
 91. Nowość
 92. Nowość
 93. Nowość
 94. Nowość
 95. Nowość
 96. Nowość
 97. Nowość
 98. Nowość
 99. Nowość
Popularność

Wybrać pierścionek zaręczynowy, który spodoba się naszej ukochanej, jest nie lada sztuką. W końcu to dodatek, który ma docelowo na stałe zagościć na jej palcu. Musi więc spełniać ściśle określone kryteria, które mają związek przede wszystkim z poczuciem estetyki obdarowywanej osoby.

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Zakup pierścionka zaręczynowego symbolizującego miłość i chęć wspólnego życia może przyprawić o zawrót głowy. Wybór odpowiedniego pierścionka nasuwa kilka pytań. Jaki materiał wybrać? Jaki kamień? Jakie szlachetne kamienie? Jak sprawdzić rozmiar tak, by druga osoba niczego nie zauważyła? Polecamy bliżej przyjrzeć się gustom ukochanej, sprawdzić jaki kolor dominuje w jej szkatułce i porównać rozmiary pierścionków. W razie czego warto też podpytać przyjaciółkę, mamę czy siostrę w celu dopasowania pierścionka zaręczynowego do estetyki ukochanej.

 

jaki pierścionek zaręczynowy wybrać

Oryginalne złote pierścionki zaręczynowe

Klasyczne pierścionki zaręczynowe złote to popularny i bezpieczny wybór, wpisujący się ponadto w dotyczącą wyboru kruszcu tradycję. Nie zdziwi Was pewnie fakt, że do kupowanych najczęściej należą modele z diamentami. Są to jednocześnie najdroższe pierścionki zaręczynowe, ale ich wysoka jakość i luksusowy charakter są nie do podrobienia. Jaki kolor złota? Najczęstsze są projekty z żółtego złota próby 585, ale coraz popularniejsze robią się także te z różowego złota próby 585 i białego złota próby o tej samej wartości. Do bestsellerowych, a jednocześnie najpiękniejszych kamieni szlachetnych zaliczyć można, oprócz wspomnianych diamentów, niebieskie i różowe szafiry, szmaragdy czy rubiny.

oryginalne złote pierścionki zaręczynowe

Zakup pierścionka zaręczynowego online

Przeglądaj pierścionki zaręczynowe, siedząc wygodnie na swojej kanapie. Za zakupami online przemawia kilka czynników: masz dużo czasu na namysł, w razie czego możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, masz dostęp do różnych promocji i atrakcyjnych cen pierścionków oraz możliwość kontaktu z wykwalifikowanymi konsultantami. Czas dostawy wynosi 24 godziny w przypadku towaru dostępnego w naszym magazynie i kilka dni roboczych, gdy zamawiamy biżuterię specjalnie dla Ciebie.

zakup pierścionka zaręczynowego online

Niepowtarzalne pierścionki zaręczynowe — postaw na oryginalność

Jeśli klasyczny pierścionek złoty z pojedynczym kamieniem nie jest tym, czego szukasz, może warto rozejrzeć się za oryginalnym pierścionkiem zaręczynowym? Na uwagę zasługują modele zaręczynowe zdobione kamieniami. Wielokamieniowy pierścionek wykonany jest zazwyczaj z kamienia głównego otoczonego mniejszymi diamentami lub odwrotnie — diamentu, który otaczają mniejsze kamyki. Do nowoczesnych, zrywających z tradycją propozycji należą także projekty z dwu-, a nawet trzykolorowego złota bądź z platyny.

niepowtarzalne pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe — co musisz wiedzieć?

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kwestii wyboru odpowiedniego pierścionka zaręczynowego.


Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy?

89

Ceny zaręczynowych pierścionków są zależne od kilku różnych czynników – próby złota, wagi, a także liczby, rodzaju i rozmieszczenia kamieni. Tym, co radzimy, jest ustalenie maksymalnego budżetu, jaki jesteś w stanie przeznaczyć. Szeroki wybór pierścionków w naszym sklepie ułatwi znalezienie produktu mieszczącego się w pożądanym przedziale cenowym. Projekty z cyrkonią kupisz już za kilkaset złotych.

Elegancki pierścionek zaręczynowy — z jakim kamieniem?

127

Przyjęło się uważać, że pierścionek zaręczynowy klasyczny to taki, który zdobi diament. Nie oznacza to jednak, że inne kamienie nie mogą nosić chlubnego miana biżuterii zaręczynowej. W opcji budżetowej świetnie sprawdzą się cyrkonie. Dla chcących postawić na coś oryginalnego proponujemy wszelkie inne kamienie, takie jak topaz, szmaragd, rubin, ametyst czy cytryn, otoczone mniejszymi minerałami.

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

24

Wybrałeś już model pierścionka zaręczynowego dostępny w sklepie online. Co teraz? Trzeba wybrać rozmiar. Jak to zrobić? Najprościej porównać z pierścionkami przyszłej narzeczonej lub poprosić o pomoc. Jeśli zaręczyny nie są w Waszym przypadku tajemnicą, można też po prostu zapytać o rozmiar biżuterii wprost. Na rozmiar zaręczynowego pierścionka składa się jego średnica, obwód i odpowiadająca im skala.

Jakie są najdroższe pierścionki zaręczynowe?

46

Najdroższe pierścionki zaręczynowe to te, do których wykonania użyto złota próby 750 lub 585 i ozdobiono wysokokaratowymi diamentami, których oryginalność, czystość i waga potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Jakie są popularne pierścionki zaręczynowe?

179

Nie zdziwi Was, że do najpowszechniejszych pierścionków zaręczynowych należą te najbardziej klasyczne. Zwyczajowo wybieramy złoto z jednym kamieniem, najczęściej diamentem, lub z kamieniem głównymi i małymi kamieniami bocznymi.

Pierścionek zaręczynowy wykonany ze złota — jaki kolor?

181

Przy wyborze złotej biżuterii warto zwrócić uwagę na to, że dla fanów mniej klasycznych rozwiązań dostępne są różne kolory złota. Jeśli Twoja ukochana nie jest fanką tradycyjnej wersji żółtej, pamiętaj, że do wyboru masz jeszcze złoto białe i różowe.


Sklep z pierścionkami zaręczynowymi w Warszawie

Ekskluzywne pierścionki zaręczynowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, są dostępne także stacjonarnie w salonie w Warszawie. Personel sklepu doradzi w wyborze i odnajdzie interesujący Cię model na wystawie lub w naszym magazynie.

Autoryzowany sprzedawca — certyfikowane diamenty

Bonore to autoryzowany sprzedawca biżuterii. Każdy dystrybutor, z którym współpracujemy, został przez nas zweryfikowany, Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są oryginalne, objęte gwarancją producenta i zapakowane w firmowe pudełka. Wszystkie modele z diamentami mają dołączony certyfikat ze szczegółowymi informacji na temat koloru, czystości, rozmiaru i szlifu kamienia.