Dopasowanie bransolety Bonore

Zegarek na bransolecie

Warto pamiętać, że zegarki na bransolecie wykonanymi ze stali szlachetnej lub tytanu mają swój niepowtarzalny urok i potrafią przyciągać uwagę. Jednak ze względu na rodzaj bransolety, zakupiony zegarek zostanie dostosowany do maksymalnego rozmiaru nadgarstka. Oczywiście istnieje możliwość delikatnej modyfikacji rozmiaru bransolety, ale wymaga to profesjonalnego sprzętu i doświadczenia. Samodzielne próby dodawania lub odejmowania ogniw mogą zaszkodzić zegarkowi.

W sklepie Bonore.pl istnieje opcja zmiany obwodu bransolety już na etapie składania zamówienia. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a otrzymany zegarek będzie gotowy do noszenia, idealnie dopasowany do Twojego nadgarstka.

W naszym sklepie dostępna jest usługa skracania bransolety w zegarkach, które są dostarczane od producenta. Dotyczy to wybranych modeli, które są oznaczone na naszej stronie. Jeśli zainteresowany/a jesteś zakupem dodatkowych ogniw do bransolety, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak zmierzyć rozmiar nadgarstka?

Aby zmierzyć rozmiar nadgarstka, możesz skorzystać z przesłanego przez nas dokumentu z miarką. Wystarczy go wydrukować w formacie A4. Jeżeli nie masz dostępu do drukarki, alternatywnymi narzędziami pomiarowymi mogą być odcinek sznurka i linijka. Poniżej znajduje się przycisk, który po kliknięciu pozwoli Ci pobrać plik PDF z miarką.

 
dopasowanie branslety drukuj
 

Wytnij starannie miarkę przy pomocy nożyczek. Ważne, aby początek linijki zaczynał się wraz z wartością 0 (zero) na skali.

 
dopasowanie branslety wytnij
 

Opleć miarką nadgarstek w miejscu, gdzie będziesz trzymać zegarek. Miejsce styku początku miarki z liczbą wskaże Ci wynik końcowy.

 
dopasowanie branslety zegarka
 

Otrzymany wynik wpisz w pole, które wyświetli Ci się przy zamówieniu.

 
koszyk dopasowanie bransolety Bonore
 

Nie masz pewności, czy zmierzyłeś szerokość nadgarstka w odpowiedni sposób? Sprawdź nasz krótki tutorial wideo, w którym pokazujemy, jak zmierzyć obwód nadgarstka.

 

 

Jeśli nie posiadasz centymetra lub nie możesz wydrukować naszej miarki, nie martw się! Istnieje domowa alternatywa, która pozwoli Ci zmierzyć rozmiar nadgarstka. Wystarczy, że opleciesz sznurkiem swoje nadgarstek, a następnie po rozłożeniu sznurka na linijce odczytasz miejsce styku. To pokaże Ci końcowy wynik.

Jeśli preferujesz noszenie zegarka przylegającego do nadgarstka, podaj dokładny pomiar, który otrzymasz. Jeśli wolisz nosić zegarek nieco luźniej, dodaj do otrzymanego wyniku 0,5 - 1 cm. Nasz personel uwzględni ten komfortowy luz podczas skracania bransolety, zapewniając Ci odpowiednie dopasowanie.