Konkurs Najlepsza opinia Bonore
Konkurs na najlepszą opinię Bonore

Wygraj bon na następne zakupy w konkursie "Najlepsza opinia"!

Mamy dla Ciebie wyjątkowy konkurs o nazwie "Najlepsza opinia"! Masz szansę zdobyć bon na kolejne zakupy, aż do 300 zł! Czy jesteś zadowolony z zakupionego zegarka w naszym sklepie? Chciałbyś podzielić się swoją opinią i zdjęciem, a przy okazji zgarnąć dodatkową gotówkę na kolejne zakupy? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie "Najlepsza opinia" i miej szansę wygrać jeden z trzech voucherów do wykorzystania w sklepie Bonore.pl!

Wystarczy, że podzielisz się swoją opinią i zdjęciem zakupionego zegarka z naszego sklepu, zgłosisz swoją opinię do konkursu i stawisz czoła wyzwaniu, aby zdobyć voucher podarunkowy o wartości nawet 300 zł na zakupy kolejnych zegarków - dla Ciebie lub dla kogoś bliskiego.

Co miesiąc wybieramy trzy najlepsze opinie, które nagradzamy voucherami: 300 zł, 200 zł i 100 zł. Czy podejmiesz to wyzwanie i pokażesz nam swoją wspaniałą opinię?

Jak wziąć udział w konkursie na najlepszą opinię?

Jak wziąć udział w konkursie?

    1. Zaloguj się do swojego konta klienta i znajdź produkt, który zakupiłeś. Przejdź do sekcji "Recenzje" i wybierz opcję "Dodaj opinię".

    2. Uzupełnij formularz opinii, dodając zdjęcie. Pamiętaj, że dodanie zdjęcia zwiększa Twoje szanse na wygraną!

    3. Abyśmy mogli uwzględnić Twoją opinię w konkursie, zaznacz odpowiednią opcję w formularzu, oznaczając, że chcesz wziąć udział w konkursie. Wpisz swój adres e-mail i zaakceptuj warunki konkursu. Następnie prześlij swoją opinię.

Ogłoszenie wyników na najlepszą opinię

Ogłoszenie wyników

Z naszych otrzymanych opinii w danym tygodniu, nasze wyjątkowe jury ekspertów wybierze trzy najciekawsze i najbardziej oryginalne. Będą oni oceniać zarówno treść merytoryczną opinii, jak i styl oraz jakość przesłanych zdjęć.

Autorzy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca, otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci e-voucherów o następujących wartościach: 300 zł dla zwycięzcy pierwszego miejsca, 200 zł dla zwycięzcy drugiego miejsca i 100 zł dla zwycięzcy trzeciego miejsca.

Wskazówki i porady konkurs Bonore

Wskazówki i porady

  • Możesz dodać więcej niż jedną opinię dotyczącą produktu, ale tylko unikalne opinie zostaną uwzględnione. System automatycznie wykryje i usunie duplikaty lub podobne treści;
  • Przedstaw zdjęcie produktu w naturalnym otoczeniu i świetle, np. na swojej ręce lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Unikaj edycji zdjęć, chyba że jest to absolutnie konieczne;
  • Nie twórz galerii zdjęć, kolaży ani grafik z podpisami. Jeśli chcesz dodać kilka zdjęć produktu do swojej opinii, umieść je w oddzielnych, nowych opiniach dotyczących tego samego produktu;
  • Nie korzystaj z treści generowanych przez sztuczną inteligencję do tworzenia opinii w konkursie. Nasz system jest w stanie wykryć i usunąć takie treści generowane przez boty. Skup się na własnych, autentycznych doświadczeniach i opinii.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z naszym sklepem pod adresem [email protected].


Regulamin konkursu "Najlepsza Opinia"

Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz pod poniższym linkiem