Sklep z biżuterią oferujący wysokiej jakości miarki jubilerskie do tworzenia biżuterii. Nasza oferta skierowana jest do pasjonatów złotnictwa oraz projektantów biżuterii, którzy potrzebują precyzyjnych narzędzi. Zapewniamy szeroki wybór miarek jubilerskich, które pozwalają na dokładne pomiarowanie elementów biżuterii. Dzięki nim tworzenie pięknej biżuterii staje się prostsze i bardziej satysfakcjonujące. Oferujemy miarki jubilerskie w różnych rozmiarach i wariantach, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniej miarki jubilerskiej dla swojego projektu biżuteryjnego.
czytaj dalej

Miarki jubilerskie do biżuterii

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Miarki jubilerskie to narzędzia służące do pomiaru pierścionków, jak i palców. Solidnie wykonane, łatwe w obsłudze narzędzie przyczynia się do tego, że szybko i sprawnie można dowiedzieć się, jaki rozmiar pierścionka będzie najodpowiedniejszy dla konkretnej osoby. Warto skorzystać z takiej miarki, by sprawdzić, jaka biżuteria najlepiej do nas pasuje. Nie każda kobieta bowiem wie, jaki rozmiar pierścionka ma, dlatego też tego typu gadżet z pewnością przyda się w każdym domu i nie tylko. Niezwykle praktyczne narzędzie pozwala precyzyjnie określić obwód palca, tak by móc dobrać idealny pierścionek. W sklepach z biżuterią można kupić pierścionki w wielu rozmiarach. Po zmierzeniu palca taką miarką, klientka z pewnością dokona dobrego wyboru.

Czym są miarki jubilerskie i do czego służą?

Miarki jubilerskie jak wskazano powyżej są narzędziem, które jest niezbędne do tego, by w precyzyjnym sposób określić rozmiar palca. W bardzo precyzyjny sposób pozwala na to, by sprawdzić, jaki rozmiar pierścionka potrzebuje klient. Dobór odpowiedniego rozmiaru pierścionka jest niezwykle ważny. Zamawiając bowiem kosztowną biżuterię przez internet, klient chce mieć pewność, że będzie ona doskonale do niego pasować. W przypadku jakiejkolwiek pomyłki przy zamówieniu np. złotego pierścionka klient może odczuwać dyskomfort w noszeniu biżuterii, która została zakupiona w złym rozmiarze. W celu profesjonalnego pomiaru warto skorzystać z takiej sprawdzonej, nowoczesnej i solidnie wykonanej miarki, która pozwala na precyzyjne określenie rozmiaru palca i tym samym znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniej biżuterii klientowi.

Praktyczne porady dotyczące użycia marki jubilerskiej

Decydując się skorzystanie z takiej profesjonalnej miarki jubilerskiej, klient może mieć pewność, że określenie rozmiaru palca zajmie dosłownie kilka sekund. Solidny materiał, efektowny design, doskonałe dopasowanie do palca - to wszystko sprawia, że szybko można dokonać potrzebnego pomiaru. Tego rodzaju miarki bez problemu można znaleźć w wielu miejscach. Osoby, które skorzystały z takiego rozwiązania i poznały rozmiar swojego palca nie obawiają już już zmawiać pierścionków przez internet - nawet tych kosztownych, gdyż wybierają taki rozmiar biżuterii, jaki noszą. Rozmiar z miarki klient powinien porównać z rozmiarami pierścionków oferowanych przez sklep, by wybrać najodpowiedniejszy model dla siebie.

Podstawy korzystania z miarki jubilerskiej: krok po kroku

Jak zmierzyć obwód palca? Jak dokonać precyzyjnego pomiaru? Trzeba przyznać, że z taką nowoczesną miarką jubilerską jest to niezwykle proste. Miarkę należy nałożyć na palec, którego rozmiar klient chce sprawdzić, a następnie odpowiednio dopasować. Kolejno, przełożył końcówkę miarki w taki sposób, by uzyskać kształt pierścionka na palcu i mieć pewność, że można nim swobodnie poruszać. Na koniec należy odczytać rozmiar z miarki. Należy pamiętać, że miarka powinna odpowiednio leżeć na palcu (nie należy jej ściskać, nie może też być luźna). To wszystko ma bowiem wpływ na to, by dobrze odczytać rozmiar.